informacje samorządowe

17. Parada Rowerów

Startujemy 3 czerwca o godz. 11.30 z Placu Ratuszowego w Jeleniej Górze, a udział może wziąć każdy, kto posiada rower i ma ukończone 18 lat. Osoby poniżej 18 roku życia mogą wziąć udział w Paradzie pod warunkiem, że będą posiadały zezwolenie...

57. Wrzesień Jeleniogórski

Wielkimi krokami zbliża się 57. Wrzesień Jeleniogórski czyli cykl imprez kulturalnych i rekreacyjnych, wystaw, kiermaszy czy plenerowych pokazów artystycznych adresowanych do widza w różnym wieku. 

57. Wrzesień Jeleniogórski: Plakat stworzony przez mieszkańców

Wielkimi krokami zbliża się 57. Wrzesień Jeleniogórski – święto Miasta z cyklem imprez, pokazów artystycznych czy kiermaszy adresowanych do mieszkańców i turystów.

Zaproszenie na Skwer Lwowski przy Kaplicy św. Anny

Przed nami kolejny weekend wakacji! Zapraszamy na wydarzenia związane z 70 Rocznicą Migracji Ludności Polskiej na Ziemie Zachodnie oraz 500-leciem istnienia Kaplicy św. Anny.

Wesołych Świąt!

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą najpiękniejsze chwile, a nadzieja i radość z nich płynąca pozostaną z Wami w nadchodzącym Nowym 2015 Roku

Nowa jakość w sferze komunikacji

Zmiany w rozkładzie jazdy PKP od grudnia 2014. Sukcesywna wymiana taboru na nowszy, podejmowanie prac remontowych zarówno na torowiskach i w sieci, ale też na dworcach (w tym w Jeleniej Górze) - zmiany w sferze komunikacji z korzyścią dla pasażerów.

Boże Narodzenie po Jeleniogóralsku

Podobnie jak w zeszłym roku, Jeleniogórskie Centrum Kultury przygotowało dla mieszkańców miasta przedświąteczne spotkania ze sztuką – i to „Sztuką bez Granic“, bo tak nazywa się realizowany od zeszłego roku projekt.

56. Wrzesień Jeleniogórski

56. Wrzesień Jeleniogórski to czas wyjątkowy dla mieszkańców i turystów, przyjeżdżających w Karkonosze. Święto Jeleniej Góry to prezentacja bogatej oferty kulturalnej i licznych imprez plenerowych.

Dojazd na imprezę na lotnisku Aeroklubu Jeleniogórskiego

Do piknikowo-koncertowej inauguracji święta Jeleniej Góry zostało kilka dni. Dostosowując się do potrzeb osób udających się na poszczególne koncerty uruchomione zostaną w dniach 30 i 31 sierpnia br. dodatkowe kursy autobusów MZK linii nr 2 na odcinku Zajezdnia – Mała Poczta – Chłopska.

Wybieramy najpiękniej odnowioną kamienicę w Jeleniej Górze

Redakcja Gazety Wrocławskiej i Prezydent Miasta Jeleniej Góry zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest wybranie zrewitalizowanej i najpiękniejszej kamienicy w Jeleniej Górze.

Subscribe to RSS - informacje samorządowe