Odkrywanie Dolnego Śląska 2014 (aktualizacja)

Pochwalmy się miejscami które warto pokazać, zabrać znajomych i przyjaciół. Gazeta Wrocławska i serwis naszemiasto.pl zapraszają do udziału w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2014. Pierwsze propozycje już są..

Jesteśmy wyjątkowym regionem w kraju

…Mamy statystycznie najwięcej zabytków w całym kraju, a zamków w Kotlinie Jeleniogórskiej więcej niż w słynnej dolinie Loary. Mamy piękne góry ze świetnymi szlakami turystycznymi i urokliwymi schroniskami. Mamy w końcu niezwykłą historię tworzoną przez stulecia i tajemnice, które kochają chyba wszyscy…

To już kolejna edycja plebiscytu, nad którym patronat honorowy objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego. W tym roku internauci wybiorą zwycięzców w pięciu kategoriach: atrakcja turystyczna, wydarzenie, miejscowość, baza noclegowa, baza gastronomiczna i agroturystyka. Głosowanie odbywa się poprzez portal naszemiasto.pl, Facebook oraz poprzez SMSy (wpisując odpowiedni kod i wysyłając na numer 72355) 

Termin zgłaszania propozycji upływa w dniu 31 lipca br., natomiast samo głosowanie trwa do 5 września br.

Już w tej chwili możecie oddać swój głos na pierwsze jeleniogórskie propozycje:

- w kategorii miejscowość: Jelenia Góra

- w kategorii wydarzenie:

- w kategorii atrakcja turystyczna: Termy Cieplickie 

- w kategorii baza noclegowa: Hotel Mercure Jelenia Góra, Hotel Cieplice

- w kategorii baza gastronomiczna: Pub Warka, Restauracja Metafora, Czekoladziarnia, Mazurkowa Chata, Restauracja Hotel Cieplice, Restauracja Sofa, Beer&Burger, Restauracja Blues Cafe, Kukutu Cafe

Zasady jak głosować, propozycje oraz regulamin dostępne w serwisie: naszemiasto.pl (kliknij)

Oprócz samej zabawy, możecie sprawić komuś finansową niespodziankę. Zwycięzcy w kategoriach: atrakcja turystyczna, baza noclegowa, baza gastronomiczna i agroturystyka otrzymają od Gazety Wrocławskiej pakiety reklamowe.

Zgłaszajcie kandydatów, klikajcie i głosujcie! – miłej zabawy :)