Noclegi i gastronomia

 

"Jelenia Góra to nie tylko mój dom, moje miasto, ale przede wszystkim fantastyczne miejsce do trenowania, do uprawiania kolarstwa górskiego i wszelkich innych sportów. Mieszkając tutaj, czuję się jakbym cały czas była na wakacjach. Tereny na rower są wyśmienite! Mogę zarówno wykonać treningi na płaskim terenie, w górach. Wszystkie góry, które otaczają Jelenią Górę są o innej charakterystyce, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. A wieczorem, można przyjść na jeleniogórski rynek, odpocząć w jednej z kawiarenek. Zjeść dobrą kolację z przyjaciółmi, wypić lampkę wina, a później podziwiać wspaniałe zachody słońca z górami w tle. Nie ma czego więcej oczekiwać od życia, jak pobyt w Jeleniej Górze."

Zapraszam
Maja Włoszczowska
 

Maja2

 

 

Na wszystkich przybywających do Jeleniej Góry gości czeka ponad dwa tysiące miejsc noclegowych - w hotelach, pensjonatach, domach uzdrowiskowych i schroniskach

Dla dobrego samopoczucia i pełnej satysfakcji z pobytu w Stolicy Karkonoszy warto skosztować potraw i napitków regionalnych z bogatej skarbnicy Ducha Gór - Liczyrzepy. Podług gustów i upodobań zasmakujcie dań serwowanych przez jeleniogórskich gestorów gastronomii - naprawdę warto!!!